Współpraca Przekraczająca Twoje Oczekiwania i Spojrzenie Na Jakość!

Doświadczenie zdobywane od 1993 dla ciebie…

Firma Mapei powstała w Mediolanie w 1937 roku i jest dzisiaj światowym liderem w produkcji klejów i i produktów chemicznych dla budownictwa.
Firma UZIN już od 100 lat oferuje swoim klientom na całym świecie szeroką gamę materiałów chemii budowlanej do instalacji i eksploatacji podłóg.
Firma Glumatex jest producentem drewnianych okien oraz drzwi, jako jedna z pierwszych firm w Polsce zaczęła produkcje nowoczesnej stolarki z drewna klejonego.
Firma Tarkett to światowy lider w przemyśle podłogowym. Dostarcza rozwiązania systemów podłogowych i nawierzchni sportowych architektom, specjalistom ds. obiektów, wykonawcom, dystrybutorom, monterom
i użytkownikom końcowym.
Zakłady Tworzyw Sztucznych GAMRAT SA są producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej.
Firma Aereco jest największym producentem elementów higrosterowanych na świecie. Oferuje urządzenia i systemy wentylacyjne w pełnym zakresie, zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków.
Jeden z największych przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji parkietów dwuwarstwowych, parkietów z litego drewna oraz mozaik parkietowych i przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Masz pytania? Chcesz podjąć współpracę? Zadzwoń
tel. 00 48 77 448 40 04

Pobierz katalog

Zapraszamy do pobrania aktualnego katalogu

w którym znajdą państwo wszystkie nasze realizacje oraz pełną ofertę usług wykonywanych przez Firmę

Pobierz .pdf

Co nowego?

Wykładziny które wybrać ?

Wykładziny dywanowe, PVC, a może linoleum lub kauczuk. Wykańczając podłogę zastanawiamy się ja...

czytaj więcej
RenowacjeDrzwi.pl na Facebooku
RenowacjeDrzwi.pl na Twitterze
RenowacjeDrzwi.pl w Google Plus