Współpraca Przekraczająca Twoje Oczekiwania i Spojrzenie Na Jakość!

Doświadczenie zdobywane od 1993 dla ciebie…

Firma FHU Tabaszewski

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na polskim rynku, która specjalizuje się w naprawach i renowacji drzwi i okien aluminium, drewnianych i PCV z takim doświadczeniem. Działamy na rynku od 1993 roku.

Na początku zajmowaliśmy się uszczelnianiem okien i drzwi, wykorzystując szwedzką uszczelkę Euro Strip firmy Trelleborg. W trakcie tych prac często spotykaliśmy się z bardzo starą i zniszczoną stolarką okienną i drzwiową. Na ogół wymagała ona czegoś więcej niż tylko dopasowanie i uszczelnienie. Dlatego postanowiliśmy zajmować się renowacją i pełnym serwisem okien.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu dzisiaj wykonujemy renowacje nie tylko okien i drzwi, ale również schodów, wykładzin i poręczy — zarówno obiektów współczesnych, jak i zabytków.

Rozwój firmy FHU Tabaszewski zaowocował poszerzeniem oferty o usługi parkieciarskie. Od ponad 15 lat układamy parkiety, podłogi drewniane, PCV, dywanowe oraz naturalne linoleum. Zajmujemy się także cyklinowaniem starych powierzchni drewnianych.

Dostrzegając potrzeby naszych Klientów i wzrastające zapotrzebowanie na rynku, wprowadziliśmy usługi związane z gruntownym czyszczeniem i renowacją wszystkich rodzajów powierzchni (marmuru, granitu, lastryko, drewna, linoleum lub PCV). Z chęcią zajmiemy się także szlifowaniem betonu i kamienia naturalnego.

W kolejnych latach nawiązaliśmy kontakt z dwiema niemieckimi firmami — Ufloor System i Vermop. Dzięki tym firmom możemy zaspokajać potrzeby naszych Klientów w zakresie środków do utrzymania czystości i konserwacji podłóg.

Dzisiaj skupiamy się na tym, żeby świadczone przez nas usługi stały na jak najwyższym poziomie.

Masz pytania? Chcesz podjąć współpracę? Zadzwoń
tel. 00 48 77 448 40 04

Pobierz katalog

Zapraszamy do pobrania aktualnego katalogu

w którym znajdą państwo wszystkie nasze realizacje oraz pełną ofertę usług wykonywanych przez Firmę

Pobierz .pdf

Co nowego?

Wykładziny które wybrać ?

Wykładziny dywanowe, PVC, a może linoleum lub kauczuk. Wykańczając podłogę zastanawiamy się ja...

czytaj więcej
RenowacjeDrzwi.pl na Facebooku
RenowacjeDrzwi.pl na Twitterze
RenowacjeDrzwi.pl w Google Plus